BİZ KİMİZ?.

Ankara Merkezli Bilişim Firmasıyız. Uzun Yıllardır Hizmet Veren Firmamız Siz Değerli Müşterilerimizin Özellikle Şirketlerin Sunucu ve Bilgisayar Problemlerine Teknik Destek Vermekteyiz.

İşletmelerinizin en önemli ihtiyaçlarından biri olan bilişim hizmetleri ile verimliliğinizin, karlılığınızın ve müşteri memnuniyetinizin artırmasına yardımcı oluyoruz.

İşletmelerinizin teknolojik ihtiyaçlarını karşılamak için birçok farklı hizmeti sunuyoruz. Bunlar network ve sistem yönetimi, bulut tabanlı çözümler, veri depolama ve yedekleme hizmetleri, güvenlik çözümleri, yazılım geliştirme, mobil uygulama geliştirme, web tasarım ve geliştirme, veri analitik ve raporlama hizmetleri ve destek ve bakım hizmetlerini kapsamaktadır.

İşletmenizin veri aktarım hızını, güvenliğini ve düzenli olarak yapılan güncellemeleri sağlıyoruz. Bulut tabanlı çözümlerle verilerinizin ve uygulamalarınızın bulut ortamında saklanmasını ve erişilmesini sağlayarak daha esnek ve mobil bir şekilde çalışmanızı sağlıyoruz.

s.s.s.

“Cloud hizmeti” veya “Bulut Hizmeti,” internet üzerinden erişilen ve kullanılan çeşitli bilgi teknolojisi (BT) hizmetlerini ifade eder. Bu hizmetler, genellikle bir sunucu üzerinde barındırılan ve internet aracılığıyla erişilebilen kaynaklara dayanır. Bu kaynaklar, depolama, bilgi işleme gücü, veritabanları, ağ servisleri ve uygulama geliştirme gibi çeşitli BT hizmetlerini içerir.

Bulut hizmetleri, kullanıcıların kendi bilgisayarlarından bağımsız olarak bu kaynaklara erişmelerine ve kullanmalarına olanak tanır. Bu sayede, kullanıcılar donanım, yazılım ve altyapı maliyetlerinden kurtulabilirler, çünkü bu kaynaklar bir hizmet sağlayıcı tarafından yönetilir ve paylaşılır. Kullanıcılar genellikle ihtiyaçlarına göre bu kaynakları esnek bir şekilde talep edebilirler, bu da ölçeklenebilirlik ve kaynakların etkin kullanımını sağlar.

Bizden bulut hizmeti aldığınızda verileriniz Turkcell Datacenter’da Ankara Söğütözünde depolanır. Özellikle KVKK kapsamında verileriniz Türkiye sınırları içerisinde barındırılmaktadır.

Ayrıca veri yedekleri de Denizli sınırları içerisinde özel bir data center da barındırılarak yangın, deprem vb. doğal afetlerden verilerin en üst düzeyde güvenliğinin sağlanması hedeflenmektedir.

Sunucu destek hizmeti sunucuların kurulumlarından ve fiziksel özelliklerin yeterliliklerinden başlayarak, sanallaştırma, firewall yapılandırmaları, program kurulumları, ağ yapılandırmaları, active directory kurulumları vb. her türlü yapılandırmayı, takibi ve bakımı içermektedir.

İŞLETMENİZ İÇİN BİLİŞİM

Siz işinize odaklanın biz sizin yerinize iş akışlarınız kesilmeden bilişim kısmınızı yönetelim.

Teknik Destek

Ekibimize gece gündüz demeden 7/24 ulaşabilirsiniz.

Her Zaman Yanınızdayız

Ekibimize gece gündüz demeden 7/24 ulaşabilirsiniz.

Servis Ağı

Probleminizi çözmek için en kısa sürede sizi ziyarete geliyoruz.

Sizin İşiniz Bizim İşimiz

Probleminizi çözmek için en kısa sürede sizi ziyarete geliyoruz.

Güvenlik

Güvenlik araçlarımızla güvenliğinizden endişe etmeyeceksiniz.

Emin Ellerdesiniz

Güvenlik araçlarımızla güvenliğinizden endişe etmeyeceksiniz.

İş Akışlarınız Kesintiye Uğramasın.

Yüksek hızlı metro internet altyapısı, yüksek performanslı işlemci, ram, ssd ler ve doğru yapılandırılmış network altyapısı sayesinde ihtiyaçlarınıza uygun çözümlerle kopma, çökme ve veri kaybına son verin.

0%
Uptime
0%
Performans
0%
Güvenlik

SİZDE BULUTTA

YERİNİZİ ALIN.