İLETİŞİM FORMU.

İletişim Formunu Doldurarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

S.S.S

SIK SORULAN SORULAR

Ankara merkezli genç ve dinamik bir ekibiz.
İşletme ihtiyaçlarına göre uzaktan destek, telefon ile destek ve yerinde ziyaret ile 365 gün 7 gün 24 saat çalışırız.
İşletmenizin ihtiyaçlarına göre en uygun maliyet ve fiyatlarla hizmet veriyoruz. Gereksiz masraflardan sizleri koruyoruz.
Bulut (cloud) teknolojisi, internet üzerinden sunulan ve kullanıcıların verilerini, uygulamalarını ve hizmetlerini sakladığı ve eriştiği sanal bir ortamdır. Bulut tabanlı çözümler, kullanıcıların verilerine ve uygulamalarına her yerden ve her cihazdan erişmelerine olanak tanır. Bulut teknolojisi, işletmelerin ve organizasyonların verimliliğinin ve esnekliğinin artırmasına yardımcı olur.
Cloud hizmetinde de Fiziksel sunucu hizmetinde de verilerinizi vpn ve firewall araçları ile maksimum güvenlikle saklıyoruz. Sisteminiz mi çöktü? merak etmeyin verileriniz düzenli olarak yedekleniyor.
Fiziksel bir sunucu içerisinde sınırsız sayıda sanal olarak oluşturulabilen sunuculara sanal sunucu denmektedir.
Cloud hizmetinde verileriniz Turkcell Ankara Datacenter da bulunan sunucularımızda güvenle saklanmaktadır.
Network, birbirine bağlı birçok cihaz veya bilgisayarın paylaşabileceği veri ve kaynakların iletişim kurmasını ve veri aktarmasını sağlayan bir yapıdır. Ağlar, veri paylaşımı, dosya transferi, internet erişimi ve diğer çoklu cihazlı işlemler için kullanılabilir.
Firewall, bilgisayar ağları ve sistemlerinde güvenlik sağlamak için kullanılan bir güvenlik önlemidir. Temel olarak, bir firewall (duvar) bilgisayar ağına gelen veya ağı terk eden veri trafiğini denetler ve bu trafiği belirli kurallar çerçevesinde izin verilen veya engellenen erişimlere göre filtreler.

Firewall’ün temel amacı, yetkisiz erişimleri engelleyerek bilgisayar sistemini, ağı ve içindeki verileri korumaktır. Bu, bilgisayar korsanlarının veya kötü amaçlı yazılımların ağa sızmasını önleyerek güvenlik risklerini azaltmaya yardımcı olur.

Türkiye’nin her bölgesinde hizmet vermekteyiz. Şuanda Ankara dışında hizmet vermiş olduğumuz birçok bölge bulunmakta.

SORUNUZMU VAR?

HEMEN BİZE ULAŞIN.

  • İnönü Mah. Fatih Sultan Mehmet Bul. No:412-B / 75 Yenimahalle ANKARA
  • 0 (530) 540 27 54